Сергейчук Володимир Васильович
Член КМТ
Науковий ступінь: доктор фіз.-мат. наук
Вчене звання: професор
Організація: Інститут математики НАН України (Київ, Україна)
Область інтересів: класифікаційні задачі лінійної алгебри
Список основних публікацій:
  1. В.В. Сергейчук, Классификационные задачи для систем форм и линейных отбражений Изв. АН СССР, Сер. мат. 51 (1987) 1170--1190, перекладено у Math. USSR-Izv. 31 (no. 3) (1988) 481–501.
  2. R.A. Horn, V.V. Sergeichuk, Canonical forms for complex matrix congruence and *congruence Linear Algebra Appl. 416 (2006) 1010–1032.
  3. V.V. Sergeichuk, Canonical matrices for linear matrix problems Linear Algebra Appl. 317 (2000) 53–102.
  4. P. Gabriel, L.A. Nazarova, A.V. Roĭter, V.V. Sergeĭchuk, D. Vossieck,, Tame and wild subspace problems Укр. мат. ж. 45 (№ 3) (1993) 313--352; Ukrainian Math. J. 45 (no. 3) (1993) 335–372.
  5. V.V. Sergeichuk, Unitary and Euclidean representations of a quiver Linear Algebra Appl. 278 (1998) 37–62.