Леоненко Микола
Член КМТ
Науковий ступінь: доктор фіз.-мат. наук
Вчене звання: професор
Область інтересів: стохастичний аналіз, граничны теореми для випадкових полів, дробове числення, мультифрактальність, оцінки ентропії
Список основних публікацій:
  1. Bourguin, Solesne; Campese, Simon; Leonenko, Nikolai; Taqqu, Murad S, Four moments theorems on Markov chaos - Ann. Probab. - vol. 47 - no. 3 - с. 1417-1446
  2. Ivanov A.V., Leonenko N.N, Ruiz-Medina, M.D. and Savich, I.N., Limit theorems for weighted non-linear transformations of Gaussian processes with singular spectra - Annals of Probability - vol. 41 - no. 2 - с. 1088-1114
  3. Leonenko N.N, Pronzato, L. and Savani, V, A class of Renyi information estimators for multidimensional densities - Annals of Statistics - vol. 36 - no. 5 - с. 2153-2182