Глазунов Микола Михайлович
Член КМТ
Науковий ступінь: доктор фіз.-мат. наук
Вчене звання: старший науковий співробітник
Список основних публікацій:
  1. Glazunov N.M., p-adic L-functions and p-adic multiple zeta values - Chebyshevskii Sbornik - vol. 20 - no. 1 - с. 112-130 , doi: 10.22405/2226-8383-2019-20-1-112-130 , doi: 10.22405/2226-8383-2019-20-1-112-130
  2. Глазунов М.М., Про нермені підгрупи одновимірних формальних груп визначених над кільцем цілих локального поля - Доповіді Академії Наук УРСР - no. 11 - с. 965-968
  3. Glazunov N.M., Extremal forms and rigidity in arithmetic geometry and in dynamics - Chebyshevskii Sbornik - vol. 16 - no. 3 - с. 124--146
  4. Glazunov N.M., On moduli spaces, equidistribution, bounds and rational points of algebraic curves - Ukrainian Math. Journal - no. 9 - с. 1174-1183
  5. Глазунов Н.M., Замечания об n-мерных коммутативных формальных группах над кольцом целых поля ρ-адических чисел - Украинский математический журнал - vol. XXV - no. 3 - с. 352 – 354