Полулях Євген Олександрович
Член правління КМТ
Науковий ступінь: доктор фіз.-мат. наук
Вчене звання: старший науковий співробітник
Організація: Інститут математики НАН України (Київ, Україна)
Область інтересів: маловимірна топологія, теорія шарувань
Список основних публікацій:
  1. S. Maksymenko and E. Polulyakh, Characterization of striped surfaces Proceedings of the International Geometry Center, vol. 10, no. 2, pp. 24–38, 2017.
  2. E. Polulyakh, V. Sharko, and I. Vlasenko, Discretization of second Lyapunov method Qualitative Theory of Dynamical Systems, vol. 15, no. 1, pp. 157–180, 2016.
  3. Е. А. Полулях, Графы Кронрода – Риба функций на некомпактных двумерных поверхностях. I Укр. мат. журн., т. 67, No 3, с. 375—396, 2015.
  4. Е. А. Полулях, Графы Кронрода – Риба функций на некомпактных двумерных поверхностях. II Укр. мат. журн., т. 67, No 10, с. 1398—1408, 2015.