Березовський Володимир Євгенійович
Член КМТ
Науковий ступінь: кандидат фіз.-мат. наук
Вчене звання: професор
Організація: Уманський національний університет садівництва (Умань, Україна)
Посада: завідувач кафедри математики і фізики, професор
Область інтересів: диференціальна геометрія, диференціальні рівняння
Список основних публікацій:
  1. Berezovski, V. E., Mikeš, On the classification of almost geodesic mappings of affineconnected spaces - Proc. of Conf. Diff. Geom. and Appl., 1988, Dubrovnik, Yugoslavia. Novi Sad - с. 41-48
  2. Березовський В.Є., Ненька Р.В., Лещенко С.В., Про теорему косинусів - Матеріали конф. Т. 3. Теорія ймовірностей і математична статистика. Історія та методика математики. - vol. 3 - с. С. 117
  3. Березовський В.Є., Лещенко С.В., Ненька Р.В., Про площу плоскої фігури та число π - Матеріали конф. Т. 3. Теорія ймовірностей і математична статистика. Історія та методика математики - vol. 3 - с. С. 114
  4. Mikeš, Josef; Berezovski, V., Geodesic mappings of affine-connected spaces onto Riemannian spaces - Proceedings of a colloquium, held in Eger, Hungary, August 20-25, 1989 - vol. 56 - с. 491-494
  5. Berezovskii V., Nenka R., Leshchenko S., Almost geodesic mappings of the second type of spaces with affine connection onto two-symmetric spaces - Proceedings, 18th Conference on Applied Mathematics Aplimat 2019 - с. 41-49.
  6. Cherevko Y., Berezovskii V., Nenka R., Leshchenko S., Infinitesimal conformal transformations of Riemannian manifolds which preserve the generalized Einstein tensor - Proceedigs 19th Conference on Applied Mathematics APLIMAT 2020 - с. 244-252
  7. Cherevko Y., Berezovskii V., Nenka R., Leshchenko S., Almost geodesic mappings of the second type of spaces with affine connection onto two-symmetric spaces - Proceedings, 18th Conference on Applied Mathematics Aplimat 2019. Bratislava: Spektrum STU - с. 41-49
  8. Berezovski, V.E.; Mikeš, J.; Vanžurová, A, Fundamental PDE’s of the canonical almost geodesic mappings of type π_1 - Bull. Malays. Math. Sci. Soc. (2) - vol. 37 - no. 3 - с. 647-659
  9. Cherevko, Y.; Berezovski, V.; Hinterleitner, I.; Smetanová, D., Infinitesimal Transformations of Locally Conformal Kähler Manifolds - Mathematics. Special Issue Differential Geometry of Special Mappings - vol. 7 - no. 8 - с. 658 , doi: 10.3390/math7080658 , doi: 10.3390/math7080658
  10. Berezovski, V.; Cherevko, Y.; Rýparova, L., Conformal and Geodesic Mappings onto Some Special Spaces - Mathematics. Special Issue Differential Geometry of Special Mappings - vol. 7 - no. 8 - с. 664 , doi: 10.3390/math7080664 , doi: 10.3390/math7080664
Додаткова інформація:
Заслужений працівник освіти України